+421 2 322 123 11  info@ardaco.com Pon-Pia: 09:00-11:00 / 13:00-15:00

Blog

Články, čo povedia viac

Image

Našli sme jednoduchší spôsob podpisovania dokumentov

Rýchlo, jednoducho a bezpečne. Takto by sa dala opísať služba mobilného podpisovania dokumentov od QSign. Ak vaša práca zahŕňa podpisovanie veľkého množstva dokumentov, vieme vám do každodenných povinností priniesť pohodlie a ušetriť peniaze.

Čítať viac...

Image

Elektronický podpis bez čítačky priamo vo vašom mobile!

Koniec komplikovaným procesom s elektronickým podpisom. Užívateľský príjemné prostredie, rýchlosť a predovšetkým 100% bezpečnosť. S novou a jedinou mobilnou aplikáciou svojho druhu QSign budete mať svoj kvalifikovaný elektronicky podpis na dosah ruky – vo vašom mobilnom telefóne.

Čítať viac...

Image

Používanie mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia slúži na podpisovanie dokumentov kvalifikovaným elektronickým podpisom priamo v mobilnom zariadení, alebo na autorizáciu podpisovania dokumentov podpisovaných v desktopovej aplikácii QSign.

Čítať viac...

Image

Vydanie certifikátu na podpisovanie v QSign Mobile

Tento návod Vás prevedie celým postupom vydania kvalifikovaného certifikátu, ktorý je potrebný na zriadenie kvalifikovaného podpisu.

Čítať viac...

Image

Vytvorenie účtu v QSign Mobile

Vytvorte si účet a prepojte s ním svoje mobilné zariadenie. Na vytvorenie účtu je potrebné zaregistrovať iba Vašu emailovú adresu a nastaviť prístupové heslo.

Čítať viac...