Technická podpora

Kontakt

V období od 23.12.2021 do 31.12.2021 technická podpora nebude dostupná. Ďakujeme za pochopenie.

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Pred kontaktovaním technickej podpory často pomôže oboznámiť sa s používateľskou príručkou. Získané informácie sú prvým krokom k Vašej spokojnosti.

Upozorňujeme vážených zákazníkov, že v prípade nedostupnosti telefonického kontaktu sú naši pracovníci vyťažení riešením úloh alebo sa venujú iným zákazníkom. V takom prípade nás kontaktujte e-mailom, kde uveďte Váš problém a prípadne Váš telefonický kontakt. Náš pracovník Vám v čo najkratšom možnom čase odpovie alebo sa s Vami skontaktuje. Ďakujeme za pochopenie.

Pri kontaktovaní technickej podpory uveďte nasledovné informácie:

  • Produktový kľúč Vašej softvérovej licencie
  • Aké číslo verzie produktu používate (Zistíte ho v menu aplikácie Pomoc > O aplikácii)
  • Aký používate operačný systém
  • Aké podpisovacie zariadenie, prípadne verziu jeho ovládača používate
  • Ak sa Vám objaví chybové hlásenie, uveďte jeho znenie alebo snímku obrazovky.
  • Popíšte presný postup úkonov, ktoré viedli k vzniku chyby/problému
  • V prípade, že sa problém týka otvorenia/overenia/podpísania iba konkrétneho dokumentu alebo jeho typu a ak je to možné kvôli ochrane osobných alebo iných citlivých údajov, pošlite predmetný dokument (prípadne podobný dokument)
  • Pošlite záznam z chodu aplikácie, ktorý je v súbore "qsign_logging.log" - viď Používateľská príručka, kapitola 5.3 O aplikácii (strana 52).

Na využitie technickej podpory pre zistenie a odstránenie technického problému môžete využiť aj zásah nášho pracovníka cez vzdialený prístup.

Vzdialená pomoc

Aplikácia vzdialeného prístupu

Pomoc s riešením technického problému realizovaná našim odborníkom cez vzdialený prístup priamo na počítači klienta.
Postup získania prístupu...

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

Rozumiem