+421 2 322 123 11  info@ardaco.com Pon-Pia: 09:00-11:00 / 13:00-15:00

Kvalifikovaný certifikát

Podpisujte kvalifikovaným elektronickým podpisom

Pohodlie

Rýchle a ľahko dostupné zriadenie kvalifikovaného elektronického podpisu odkiaľkoľvek.

Mobilita

Použitie nielen na počítačoch, ale aj na bežných mobilných zariadeniach a telefónoch.

Nezávislosť

Zbavte sa čítačiek. Podpisujte aj bez občianskeho preukazu alebo inej čipovej karty.

Kvalifikovaný certifikát (KC) je elektronický doklad, že podpisovateľ uvedený v elektronickom podpise je osobou, ktorá podpis vytvorila. Je to certifikovaný prostriedok najvyššej úrovne dôveryhodnosti pre vytváranie elektronických podpisov v zmysle európskej legislatívy.

Vlastnosti

Bezpečnosť je nevyhnutná

Dôvera

Certifikát je uložený a chránený na certifikovaných serveroch, a tak oň neprídete stratou alebo poškodením Vášho zariadenia a môžete ho použiť ihneď na inom zariadení. Prístup k Vašim podpisovacím kľúčom je výlučne len pod Vašou kontrolou.

Image

Bezpečnosť

Celý systém vydávania, uchovávania a používania kvalifikovaných certifikátov prešiel nezávislým bezpečnostným auditom pre zabezpečenie súladu s bezpečnostnými a právnymi požiadavkami stanovenými na základe legislatívy Európskej únie.

Image

Chcem získať

Bezplatná registrácia a vydanie certifikátu

Pre získanie kvalifikovaného certifikátu na podpisovanie kvalifikovaným elektronickým podpisom si vytvorte účet v našom systéme QSign Mobile, kde si certifikát môžete bezplatne vydať.

Vytvoriť účet teraz

Sme kvalifikovaný poskytovateľ

Získajte kvalifikovaný certifikát u nás

Ako kvalifikovaný poskytovateľ dôveryhodných služieb v zmysle legislatívy Európskej únie poskytujeme vydávanie kvalifikovaných certifikátov určených pre vytváranie a overovanie kvalifikovaných elektronických podpisov.

Image

Otázky?

Ak sa chcete dozvedieť viac

V prípade, že by ste chceli získať viac informácií o našich produktoch a službách, alebo sa chcete len niečo opýtať, či nás pozdraviť, neváhajte nám napísať.

Kontaktujte nás