Nová verzia QSign 5

Úplne nová verzia aplikácie QSign 5 pre overovanie a tvorbu kvalifikovaného elektronického podpisu Vám prináša celý rad vylepšení a nových vlastností. Uvádzame najdôležitejšie z nich:

 • Softvérové licencie QSign 5 už bez časového obmedzenia.
  V ponuke sú už len dve licencie: QSign 5 Premium (podpisovanie dokumentov po jednom) a QSign 5 BatchSigner (pre hromadné podpisovanie).

 • Licencie sú viazané len na jeden počítač.
  Preniesť/rozšíriť licenciu na ďalší počítač je možné len na základe objednania tejto služby prostredníctvom nášho e-shopu.

 • Nové jednoduchšie a prehľadnejšie používateľské rozhranie.
  Všetky nastavenia podpisu, informácie o výsledku overenia, vrátane náhľadu na podpisovaný/overovaný dokument, sú zobrazované na jednom mieste v hlavnom okne aplikácie.

 • Automatické rozpoznanie akcie podpisu a overenia.
  Aplikácia sa automaticky prepne do režimu podpisu, ak otvoríte nepodpísaný dokument a naopak, pri otvorení podpísaného dokumentu ho automaticky overí. Na otvorenie dokumentu v aplikácii QSign 5 môžete využiť aj funkciu Drag&Drop.

 • Automatické aktualizácie aplikácie a dôležitých nastavení.
  Už nebude potrebné ručne nastavovať podpisovú politiku a transformácie XML formulárov, ak dôjde k ich novému vydaniu.

 • Rýchlejšie a komfortnejšie podpisovanie.
  Aplikácia si pamätá posledný použitý podpisový certifikát a pri ďalšom spustení aplikácie s ním možno ihneď dokumenty podpisovať (za predpokladu, že je zariadenie s certifikátom pripojené k počítaču).

 • Podpora mandátnych a systémových certifikátov.

 • Overovanie podpisov ku konkrétnemu času a podpisovej politike.

 • Pridaná podpora formátu podpisu PAdES ETSI.
  Pri podpisovaní PDF dokumentov (napr. faktúr) je možné zvoliť, či podpis bude vytvorený v CAdES formáte (podpísaný dokument bude mať príponu .zep) alebo PAdES formáte (podpísaný dokument bude mať príponu .pdf).

 • Podporované formáty podpisov: CAdES ETSI, XAdES ETSI, XAdES_ZEP (SK), PAdES ETSI.

Inštalačný súbor a používateľská príručka sú dostupné v sekcii NA STIAHNUTIE.

UPOZORNENIE:
Používatelia, ktorí majú už aktivovanú a platnú licenciu k aplikácii QSign 4.2, môžu bezplatne prejsť na novú verziu QSign 5. Licencia bude v aplikácii QSign 5 automaticky reaktivovaná. Viac nájdete v používateľskej príričke aplikácie QSign 5. Zároveň je však zatiaľ možné používať súčasne aj verziu QSign 4.2, teda ju nie je potrebné odinštalovať.

Táto webová lokalita používa súbory cookies. Zatvorením tohto oznámenia a/alebo pokračovaním prehliadania tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií

Rozumiem